Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJCBG152012BR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJCBG152012BR 15x20x.5in Br Cut Brd Saf T Grip
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJCBG152012BR |
| Manufacturer Part # | SJCBG152012BR |
| Height | 0.5" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJCBG152012BR Color Brown, Material Plastic, Length 20", 508 Mm, Width 15", 381 Mm, Thickness 1/2", 13 Mm, Type Saf-t-grip W/ Safety Hook, Nsf Certified Y
