Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJCBG152012GN
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJCBG152012GN 15x20x.5in Gr Cut Brd Saf T Grip
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJCBG152012GN |
| Manufacturer Part # | SJCBG152012GN |
| Height | 0.5" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJCBG152012GN Color Green, Length 15", 381 Mm, Width 20", 508 Mm, Depth 1/2", 13 Mm, Nsf Certified Y
