$80.31
$107.02
Compare Price
You save
$26.71
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJCBG182412BL 18x24in Blue Cutting Brd
Item:
#1325514
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJCBG182412BL |
| Manufacturer Part # | SJCBG182412BL |
| Height | 0.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJCBG182412BL 18x24in Blue Cutting Brd
$80.31
$107.02
You save
$26.71
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJCBG182412BL 18x24in Blue Cutting Brd