$45.50
$60.64
Compare Price
You save
$15.14
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJCBM1318 13x18in Cutting Brd Mat
Item:
#1326990
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJCBM1318 |
| Manufacturer Part # | SJCBM1318 |
| Height | 1.75" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJCBM1318 13x18in Cutting Brd Mat
$45.50
$60.64
You save
$15.14
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJCBM1318 13x18in Cutting Brd Mat
