$48.09
$70.87
Compare Price
You save
$22.78
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJCK6536A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJCK6536A Rack Check Slide Type Al 36"
Item:
#1132014
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJCK6536A |
| Manufacturer Part # | SJCK6536A |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJCK6536A Rack Check Slide Type Al 36"
$48.09
$70.87
You save
$22.78
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJCK6536A Material Aluminum, Length 36" Slide Rack, 914 Mm Slide Rack
