Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJKA3200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJKA3200 32 Ga Flatware Retriever
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJKA3200 |
| Manufacturer Part # | SJKA3200 |
| Height | 10.25" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 24" |
| Weight | 16.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJKA3200 Raised Flatware Retriever Magnetically Catches And Holds, Flatware. Fits Onto 32 Gallon Container And Raises Height, Approximately 10"., , Note Type 18/8 Flatware Will Not Attach To Any Magnet.
