$36.45
$48.58
Compare Price
You save
$12.13
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJKP500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJKP500 4qt Kleen Pail Caddy With 24 Oz Bottle
Item:
#1326833
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJKP500 |
| Manufacturer Part # | SJKP500 |
| Height | 8" |
| Width | 11" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJKP500 4qt Kleen Pail Caddy With 24 Oz Bottle
$36.45
$48.58
You save
$12.13
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJKP500 4qt Kleen Pail Caddy With 24 Oz Bottle
