$184.65
$246.04
Compare Price
You save
$61.39
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJL1014 Lid Organizer 3 Lid
Item:
#1326682
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJL1014 |
| Manufacturer Part # | SJL1014 |
| Height | 7" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 3.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJL1014 Lid Organizer 3 Lid
$184.65
$246.04
You save
$61.39
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJL1014 Lid Organizer 3 Lid

