$85.42
$125.22
Compare Price
You save
$39.80
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJL3400 12 24oz Lid Dispenser Wall Mount
Item:
#1326786
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJL3400 |
| Manufacturer Part # | SJL3400 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJL3400 12 24oz Lid Dispenser Wall Mount
$85.42
$125.22
You save
$39.80
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJL3400 12 24oz Lid Dispenser Wall Mount
