Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJP7300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJP7300 Pump Only Sd
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJP7300 |
| Manufacturer Part # | SJP7300 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJP7300 Material Plastic High-impact, Includes 6 1/2" Dip Tube, Type Pumps 1 Oz Condiments, Sold In Quantities Of Pack Of 2
