$99.08
$124.93
Compare Price
You save
$25.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJR1500XC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJR1500XC Toilet Tissue Dispenser Wall Mount
Item:
#1331680
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJR1500XC |
| Manufacturer Part # | SJR1500XC |
| Height | 10.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJR1500XC Toilet Tissue Dispenser Wall Mount
$99.08
$124.93
You save
$25.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJR1500XC Toilet Tissue Dispenser Wall Mount
