$75.78
$106.29
Compare Price
You save
$30.51
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJRCU128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJRCU128 128oz Lexan Cooling Unit
Item:
#1326867
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJRCU128 |
| Manufacturer Part # | SJRCU128 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJRCU128 128oz Lexan Cooling Unit
$75.78
$106.29
You save
$30.51
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJRCU128 128oz Lexan Cooling Unit
