$32.68
$41.22
Compare Price
You save
$8.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJT451MC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJT451MC Perf Paper Twl Dispenser
Item:
#1326402
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJT451MC |
| Manufacturer Part # | SJT451MC |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJT451MC Perf Paper Twl Dispenser
$32.68
$41.22
You save
$8.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJT451MC Perf Paper Twl Dispenser

