Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar WFD-220S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar WFD-220S Small Waffle Fry Dispenser
Item:
#1516689
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | WFD-220S |
| Manufacturer Part # | WFD-220S |
| Height | 4" |
| Width | 7" |
| Depth | 30" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar WFD-220S Small Waffle Fry Dispenser
