Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar X100960
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar X100960 Repl Part 2" Hub Adapter( 2) Essence
Item:
#1840652
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | X100960 |
| Manufacturer Part # | X100960 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar X100960 Repl Part 2" Hub Adapter( 2) Essence
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar X100960 Repl Part 2" Hub Adapter( 2) Essence