Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XC2222XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar XC2222XL Repl Gasket X Lg (3) C2210 (#4)
Item:
#1516767
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XC2222XL |
| Manufacturer Part # | XC2222XL |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar XC2222XL Repl Gasket X Lg (3) C2210 (#4)
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XC2222XL Repl Gasket X Lg (3) C2210 (#4)
