$36.57
$46.11
Compare Price
You save
$9.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XC2422M
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar XC2422M Gskt Kit Med
Item:
#1851638
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XC2422M |
| Manufacturer Part # | XC2422M |
| Height | 0.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar XC2422M Gskt Kit Med
$36.57
$46.11
You save
$9.54
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XC2422M Gskt Kit Med