Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XC2426WS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar XC2426WS Repl Kit C2410 Gskts/mnt/trm Ring
Item:
#1516772
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XC2426WS |
| Manufacturer Part # | XC2426WS |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar XC2426WS Repl Kit C2410 Gskts/mnt/trm Ring
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XC2426WS Repl Kit C2410 Gskts/mnt/trm Ring
