Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar XC5250CGUARD
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar XC5250CGUARD Repl Part Euro Sentry Cont Guard
Item:
#1516704
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | XC5250CGUARD |
| Manufacturer Part # | XC5250CGUARD |
| Height | 0.1" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar XC5250CGUARD Repl Part Euro Sentry Cont Guard
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar XC5250CGUARD Repl Part Euro Sentry Cont Guard