Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1158491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sanden Vendo 1158491 Door Gasket
Item:
#1827390
Technical details
| Manufacturer | Sanden Vendo |
|---|---|
| Model Number | 1158491 |
| Manufacturer Part # | 1158491 |
| Height | 0.55" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sanden Vendo 1158491 Door Gasket
$43.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sanden Vendo 1158491 Door Gasket