Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sanden Vendo 1158696 Gasket B Bottom Pan Seal
Item:
#1827855
Technical details
| Manufacturer | Sanden Vendo |
|---|---|
| Model Number | 1158696 |
| Manufacturer Part # | 1158696 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sanden Vendo 1158696 Gasket B Bottom Pan Seal





