Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sanden Vendo 1206564 Light Socket
Item:
#1827763
Technical details
| Manufacturer | Sanden Vendo |
|---|---|
| Model Number | 1206564 |
| Manufacturer Part # | 1206564 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sanden Vendo 1206564 Light Socket





