Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sanden Vendo 1221374 Power Supply 24vdc Mw
Item:
#1516793
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Sanden Vendo |
|---|---|
| Model Number | 1221374 |
| Manufacturer Part # | 1221374 |
| Height | 2.45" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sanden Vendo 1221374 Power Supply 24vdc Mw
$112.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sanden Vendo 1221374 Power Supply 24vdc Mw
