Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sanden Vendo 1226272 Glass Side Hfdh(no Decal)
Item:
#1516796
Technical details
| Manufacturer | Sanden Vendo |
|---|---|
| Model Number | 1226272 |
| Manufacturer Part # | 1226272 |
| Height | 3" |
| Width | 30" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sanden Vendo 1226272 Glass Side Hfdh(no Decal)