Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Saniserv .
- Authorized Saniserv dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Saniserv 109297
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv 109297 Rod Stator Plastic 501
Item:
#1516811
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 109297 |
| Manufacturer Part # | 109297 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 109297 Rod Stator Plastic 501