Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv 109402 Assembly Shaft/male Hub Adapt
Item:
#1516813
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 109402 |
| Manufacturer Part # | 109402 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 109402 Assembly Shaft/male Hub Adapt