$41.22
$42.81
Compare Price
You save
$1.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv 110382 Spigot Plunger 108
Item:
#1516904
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 110382 |
| Manufacturer Part # | 110382 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Saniserv 110382 Spigot Plunger 108
$41.22
$42.81
You save
$1.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 110382 Spigot Plunger 108
