$7.32
$7.60
Compare Price
You save
$0.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv 64515 Spring Tension Brown
Item:
#1517153
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 64515 |
| Manufacturer Part # | 64515 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Saniserv 64515 Spring Tension Brown
$7.32
$7.60
You save
$0.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 64515 Spring Tension Brown