$925.06
$960.59
Compare Price
You save
$35.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Saniserv .
- Authorized Saniserv dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Saniserv 70681
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv 70681 Controller Consistency
Item:
#1152106
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 70681 |
| Manufacturer Part # | 70681 |
| Height | 2" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Saniserv 70681 Controller Consistency
$925.06
$960.59
You save
$35.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 70681 Controller Consistency