$79.66
$82.72
Compare Price
You save
$3.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Saniserv .
- Authorized Saniserv dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Saniserv F61530
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv F61530 Analog Thermoadjustable
Item:
#1517188
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | F61530 |
| Manufacturer Part # | F61530 |
| Height | 4" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Saniserv F61530 Analog Thermoadjustable
$79.66
$82.72
You save
$3.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv F61530 Analog Thermoadjustable
