Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Saniserv S0159710 Heater 2006 Ring 500w120v
Item:
#1517193
Technical details
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | S0159710 |
| Manufacturer Part # | S0159710 |
| Height | 0.85" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv S0159710 Heater 2006 Ring 500w120v