$153.91
$357.00
Compare Price
You save
$203.09
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sapphire Manufacturing SE-SBSK16 Sapphire Immersion Blender Shaft Only 16" Stainless Steel
Item:
#2053718
Technical details
| Manufacturer | Sapphire Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | SE-SBSK16 |
| Manufacturer Part # | SE-SBSK16 |
| Type | Shaft / Blending Arm |
| Height | 16" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.28 lbs |
| UPC | 83765413088 |
Sapphire Manufacturing SE-SBSK16 Sapphire Immersion Blender Shaft Only 16" Stainless Steel
$153.91
$357.00
You save
$203.09
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sapphire Manufacturing, SE-SBSK16, Sapphire Immersion Blender Shaft Only, 16", stainless steel
