Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln aftermarket .
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 30042SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 30042SP Chain Lubricant 4 Oz
| Fits with Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | 30042SP |
| Manufacturer Part # | 30042SP |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory 30042SP Chain Lube 4 Oz. Bottle, High Temp Bake Oven Chain Lube., Graphite Fire Resistant, Savory Toaster
