Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 41053
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Savory 41053 Knob 1 1/8 D Off 0 9
Item:
#1179315
Technical details
| Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | 41053 |
| Manufacturer Part # | 41053 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory 41053 Infinite Switch Knob Black, [ 1-1/8" D ] [ Off-0-9] [mount .187] [flat D], Savory, Oven Rt-3pz Pizza Baker., Toaster St-1., Series Rb-33 Rt-2.
