Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart -51052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory -51052 Signal Light 1/2" Red 125v
| Fits with Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | -51052 |
| Manufacturer Part # | -51052 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory -51052 Signal Light, 125v [ Fits Hole 1/2" ] [3/16" Tabs ] [color Red], [ Type Hat Raised/flat ][ Bezel Chrome] [ Fastener Lock, Tabs] Flat On Side, Groen Kettle Ae/1 Ah/1 Ee Tdb/7. Prior To 6/90, Hobart Warmer, Savory Hot Dog Grill Sg, Toaster Bg-1s Bg-1t Pd-4, Winston Warmer Cd32t03se1.

