Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Schaefer 28700-1 Lid Ice Cream Cab Sgl
| Fits with Manufacturer | Schaefer |
|---|---|
| Model Number | 28700-1 |
| Manufacturer Part # | 28700-1 |
| Height | 1" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 6.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaefer 28700-1 This Item Is No Longer Available., Call For More Information And Possible Substitute., , Single Ice Cream Cabinet Lid, Schaefer
