Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 29493
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaefer 29493 Hinge 12"l Ice Cream Cabinet
Item:
#1138011
Technical details
| Manufacturer | Schaefer |
|---|---|
| Model Number | 29493 |
| Manufacturer Part # | 29493 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaefer 29493 Material Vinyl, Weight .026 Lb, Length 12", 305 Mm
