Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 1400473328
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 1400473328 Pan Head Screw Iso 7045 M 3x25 1.4301 H
Item:
#1517048
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 1400473328 |
| Manufacturer Part # | 1400473328 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Schaerer 1400473328 Pan Head Screw Iso 7045 M 3x25 1.4301 H
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 1400473328 Pan Head Screw Iso 7045 M 3x25 1.4301 H
