Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3329319099 Grinding Degree Setting
Item:
#1517066
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3329319099 |
| Manufacturer Part # | 3329319099 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3329319099 Grinding Degree Setting