Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3329395000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3329395000 Service Maintenance 1wmf 9000s Wmf 5000
Item:
#1517349
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3329395000 |
| Manufacturer Part # | 3329395000 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Schaerer 3329395000 Service Maintenance 1wmf 9000s Wmf 5000
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3329395000 Service Maintenance 1wmf 9000s Wmf 5000
