Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3342199000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3342199000 Moulded Seal Container Condition
Item:
#1517359
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3342199000 |
| Manufacturer Part # | 3342199000 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Schaerer 3342199000 Moulded Seal Container Condition
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3342199000 Moulded Seal Container Condition