Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3370061953
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370061953 Long Shaft Grinder
Item:
#1517091
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370061953 |
| Manufacturer Part # | 3370061953 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370061953 Long Shaft Grinder
