Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3370063211
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370063211 Screw In Fitting M10 M12 Bs
Item:
#1517411
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370063211 |
| Manufacturer Part # | 3370063211 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370063211 Screw In Fitting M10 M12 Bs
