Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3370063663
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370063663 Coupling Nut 6 M10 Inox
Item:
#1517435
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370063663 |
| Manufacturer Part # | 3370063663 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370063663 Coupling Nut 6 M10 Inox