Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3370065317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370065317 Switching Cam Brewing Unit
Item:
#1517470
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370065317 |
| Manufacturer Part # | 3370065317 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370065317 Switching Cam Brewing Unit
