Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Schaerer .
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 3370073300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370073300 Brewing Unit 21
Item:
#1517779
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370073300 |
| Manufacturer Part # | 3370073300 |
| Height | 4.58" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 4.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Schaerer 3370073300 Brewing Unit 21
$646.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370073300 Brewing Unit 21
