Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Schaerer 3370074158 Screw In Elbow Connection 6 G1/8" Ppsu
Item:
#1517781
Technical details
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 3370074158 |
| Manufacturer Part # | 3370074158 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Schaerer 3370074158 Screw In Elbow Connection 6 G1/8" Ppsu
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 3370074158 Screw In Elbow Connection 6 G1/8" Ppsu
