$10.25
$13.90
Compare Price
You save
$3.65
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan -0301168 Cover Inside (3 3/8" Od)
Item:
#1131150
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -0301168 |
| Manufacturer Part # | -0301168 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan -0301168 Cover Inside (3 3/8" Od)
$10.25
$13.90
You save
$3.65
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -0301168 Cover Inside (3 3/8" Od)

