Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0305613PK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 0305613PK Etf250a Cpfaucet Sub Asm Etf80
Item:
#1519281
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 0305613PK |
| Manufacturer Part # | 0305613PK |
| Height | 4.55" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 18.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 0305613PK Etf250a Cpfaucet Sub Asm Etf80

