Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 10-300015 3/4" Spud Coupling
Item:
#1519283
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 10-300015 |
| Manufacturer Part # | 10-300015 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 10-300015 3/4" Spud Coupling

